کمپ ترک اعتیاد ازگل
شهامت برای ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد
جلسات-گروه-درمانی-در-کمپ-ترک-اعتیاد
شهامت برای ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد

شهامت ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد ازگل، جهت پذیرفتن آنچه که نمی توانیم تغییر دهیم، اغلب پس از شهامت تغییر آنچه که می توانیم به ما دست می دهد. به شهامت و فروتنی نیاز است تا درب های قدیمی را ببندیم و دربی جدید بگشاییم.

اکثر ما بدون هیچ شهامتی به کمپ ترک اعتیاد مراجعه کردیم و پس از دوران سم زدایی و ترک کامل مواد مخدر و محرک به جلسات آمدیم و شهامت را اینجا یافتیم. ما ممکن است هنوز بترسیم اما این ترس دیگر از حضور ما در صحنه و روبه رو شدن با چالش ها، جلوگیری نمی کند. وقتی که از ترس گذر کنیم ، ترس تبدیل به ایمان می شود.

نهایتا این بخش از کتاب در مورد شهامت است شهامت پذیرش آنچه که نمی توانیم تغییر دهیم و تغییر آنچه که می توانیم، شهامت دیدن خود واقعی مان و پذیرش خودمان، شهامت حرف زدن درباره چیزهایی که ناراحتمان می کنند، شهامت روبرو شدن با مسائلی که ما را عمیقا به چالش می کشند.

آموزش های کمپ ترک اعتیاد برای شهامت در بهبودی

بکارگیری برنامه در رابطه با بهبودی در قسمت هایی که با جسم ما سرو کار دارد، لزوما به این معنی نیست که ما باید در واقع بر روی جسم خود کاری انجام دهیم، اگرچه برای بعضی از ما ممکن است این گونه باشد. همگی ما ورزش منظم، تغذیه صحیح، یا برنامه ای برای درمان آگاهانه جسم خود را به عنوان برنامه روزانه برای خود در نظر نگرفته ایم.

اگر چه برای بعضی از ما نیز این موارد در مرکز بهبودی کمپ ترک اعتیاد مان قرار دارند. اصول برنامه چیزیست که ما درباره آن مشارکت می کنیم، اگرچه نحوه به کارگیری آن برای هر یک از آن متفاوت است. همگی درمی یابیم که لازم است دیر یا زود از حقایق در مورد جسم خود هرچه که باشند، آگاه شویم.

تا به صدماتی که به جسم خود زده ایم رسیدگی کنیم، آنچه را که می توانیم درمان کنیم، و باقی را بسپاریم و در مورد آن صادق باشیم. از این طریق می توانیم واقعیت در مورد جسم خود را بپذیریم و به امکان زندگی کامل در حد توان خود دست پیدا کنیم و تمایل داشته باشیم تا تحت شرایط زندگی آن طور که هست زندگی کنیم.

شمال 1403 کمپ ترک اعتیاد ازگل

تکنیک های آموزشی ترک اعتیاد

ما در جلسات مختلف با مشاوره و روانشناس های خود تکنیک های مقابله با افکار منفی که در طی روز به مغز ما رجوع می‌کنند را یاد میگیریم یا از تجربیات اعضاء با تجربه در جلسات کمپ ترک اعتیاد. همیشه پس و پشت هر ترسی یک موفقیت و رشدی وجود دارد. در مسیر زندگی و خصوصا در مسیر بهبودی همیشه با چالش های مختلفی روبرو هستیم که با غلبه بر ترس و با شهامت می‌توان از این سد ها و چالش ها گذر کرد.

در زمانی که مواد مخدر و محرک مصرف میکردیم همیشه ترس همراه ما بود و به هیچ عنوان نمی‌توانستیم به شهامت داشتن فکر کنیم . ولی بعد از قطع مصرف و به مرور زمان ترس ها تبدیل به شهامت و شجاعت شد و تقریبا در تمامی امور زندگی بکار گرفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *