کمپ ترک اعتیاد ازگل
درباره ما
درباره کمپ ترک اعتیاد ازگل

کمپ ترک اعتیاد ازگل با مجوز رسمی فعالیت از سازمان محترم بهزیستی استان تهران (شمیرانات) می‌باشد. این کمپ در بهترین منطقه آب و هوایی شهر تهران واقع در منطقه یک، اقدسیه، محله ازگل قرار دارد. کمپ ترک اعتیاد ازگل دارای مساحت ۶۰۰ متر مربع با فضای باز می باشد. در کمپ ترک اعتیاد کادر درمانی دلسوز، با اخلاق، متعهد به خدمت رسانی بصورت شبانه روزی در دو شیفت کاری با برنامه های متنوع آموزشی، فرهنگی، ورزشی با مدیریتی کارآمد، با متد و شیوه‌های درمانی روز جهانی فعالیت بسزایی در حوزه پیشگیری و بهبودی دارد.

مدیریت کمپ ترک اعتیاد ازگل حسن نجفی
آقای حسن نجفی
مدیریت
محیط کمپ ترک اعتیاد ازگل
دلایل نمونه شدن کمپ ترک اعتیاد ازگل

لطفا از بخش‌های مختلف سایت مقالات، اخبار ازگل و صفحات ما در تلگرام و اینستاگرام بازدید فرمایید. 

نیروی متخصص و متعهد

قیمت مناسب درمانی

مکانی امن با فضای باز

کمپ ترک اعتیاد نمونه

کمپ ترک اعتیاد ازگل با تلاش های بی وقفه در جهت بهبودی و درمان اعتیاد بیماران این کمپ مفتخر است چند دوره به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد نمونه از نگاه بهزیستی انتخاب و از این سازمان بهزیستی تقدیر شده است.

انتخاب کمپ نمونه در سال 1400
انتخاب کمپ نمونه در سال 1399
انتخاب کمپ نمونه در سال 1398
انتخاب کمپ نمونه در سال 1397
کمپ نمونه ترک اعتیاد ازگل

در کمپ نمونه ترک اعتیاد ازگل با تیم درمانی متخصص و مجرب در تلاش بوده تا در جهت درمان اعتیاد بیماران قدم بردارد و این امر مهم را با کمک تیم مددیاری این مجموعه برای آسان‌تر کردن مراحل درمان معتادین انجام دهد.

در کمپ ترک اعتیاد ازگل برای بالا بردن انگیزه ترک مواد از چهره های فرهنگی و ورزشی کشور عزیزمان به عنوان سفیران مهربانی برای حضور در مراسمات دعوت می شود.