کمپ ترک اعتیاد ازگل

کمپ ترک اعتیاد ازگل

ویزیت بیماران توسط

روانپزشک متخصص

مراحل ویزیت تخصصی بیماران

در کمپ ترک اعتیاد ازگل

بیماران در طول دوره درمانی در کمپ نمونه ترک اعتیاد ازگل با توجه به تشخیص نیازهای روانشناسی مرکز و چِکِ علائم روانی و رفتاری (سایکوز) خفیف، توسط روانپزشک متخصص اعصاب و روان جناب آقای دکتر علیرضا محتشم بصورت ماهیانه ویزیت و دستورات پزشکی لازم ارائه می‌گردد.
با توجه به ورود مواد های مخدر و محرک جدید به جامعه، بیش از پیش نیاز یک متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) در مرکز احساس می‌شود.
ورود مواد های جدید باعث شده که علائمی مثل توهم، هذیان گویی، سوءظن، توهم های شنیداری و دیداری و …، همه این موارد در طول دوره درمانی نیازمند بررسی بیشتر توسط روانپزشک متخصص می‌باشد، که این مهم بخوبی توسط آقای دکتر محتشم قابل کنترل و درمان است.
در حوزه روانپزشکی با توجه به اختلالات‌ بیمار به واسطه مصرف مواد مخدر و محرک، همه هدف این مرکز، رسیدن بیمار به یک سلامت عقلی و ذهنی نسبی (دارای شرایط حضور در جامعه) است این ارزیابی ها و در ادامه درمان می‌تواند در روند بهبودی بیمار کمک زیادی کند.

روانپزشک چگونه به ترک اعتیاد کمک می‌کند.

 اکثر مددجویان به دلیل سوء مصرف مواد نیاز جدّی به درمان روانپزشکی دارند این مشکلات می‌تواند مانند حمله عصبی توهمات وحشتناک افکار خودکشی و شنیدن صداهای ناگهانی یا مانند احساس ناراحتی ناامیدی و بی‌قراری که انگار هرگز برطرف نمی‌شود بلند مدت باشد یا مشکلاتی در عملکرد فرد بوجود آورد که زندگی روزمره را مختل یا از کنترل خارج سازد.
روانپزشک کمپ ترک اعتیاد ازگل با تشخیص بیماری‌هایی مثل اختلال افسردگی، ماژور، حمله پانیک، اختلال استرس، اسکیزوفرنی، بیماری دو قطبی، پارانوئید و…، ارائه خدمات و دستورات لازم به بیمار در جهت رفع این اختلالات در طول دوره بهبودی کمک زیادی به مددجویان می‌کند.
اکثر بیماران بدلیل سوء مصرف مواد مخدر و محرک دچار روان پریشی حاد می‌شوند، که البته بخشی از آن می‌تواند ریشه در ژنتیک آنها داشته باشد، که با مصرف مواد تحریک شده و از کنترل خارج و همین امر باعث می‌شود که رفتارهای پر خطری از بیمار ببینیم که باز نقش روانپزشک خیلی در درمان و کنترل این نوع افراد مهم می‌باشد.

چند نمونه از

ویزیت بیماران کمپ ترک اعتیاد

ویزیت روانپزشک

علیرضا محتشم

ویزیت روانپزشک

علیرضا محتشم

ویزیت روانپزشک

علیرضا محتشم

ویزیت روانپزشک

علیرضا محتشم

کمپ ترک اعتیاد ازگل

تصاویر محیط کمپ