کمپ ترک اعتیاد ازگل
جشن سال نو در کمپ نمونه ترک اعتیاد ازگل
جشن سال نو در کمپ نمونه ترک اعتیاد ازگل
جشن سال نو در کمپ ترک اعتیاد

سال نو کمپ ترک اعتیاد،
سال نو می‌شود زمین نفس دوباره می‌کشد،
پرنده های خسته برمیگردند،
در این مکان مقدس تغییر در ما آغاز می‌شود،
و انتهای این قصهء سرد و سفید همیشه سبز خواهد بود.

جشن عید نوروز در کمپ ترک اعتیاد ازگل

برگزاری جشن‌های سال نو مناسبتی در کمپ ترک اعتیاد

کمپ ترک اعتیاد ما در طی سال و جشن‌های مختلف مراسمات ویژه‌ایی برای مددجویان عزیز برگزار می‌کند. این ‌موضوع برای درمانگران مرکز بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد زیرا باعث نشاط، انگیزه، روحیه بالا و اعتماد بنفس برای بیماران است. 

اینکه ما مسئولین مرکز باید برای عزیزان مقیم در این جشن ها در کنار آنها باشیم و برایشان سنگ تمام بگذاریم خیلی مهم است. آنها همیشه دوست دارند شاد باشند و این‌گونه مراسمات این مهم را حاصل می‌کند. از خداوند در سال نو تغییر در روند پاکی و بهبودی برای همه بیماران را خواستاریم.

در کمپ ترک اعتیاد، این جشن به عنوان یک رویداد مهم و معنوی جشن گرفته می‌شود. این جشن، نمادی از تجدید زندگی و رهایی از اعتیاد است. افرادی که در این کمپ حضور دارند، با هم از تاریکی اعتیاد خارج می‌شوند و به سوی نور و تغییر پیش می‌روند.

در جشن سال نو چه مراسماتی برگزار می‌شود؟

  • برگزاری مراسم تجدید میثاق با خود و زندگی: در این مراسم، افراد به تجدید نیت خود برای رهایی از اعتیاد و شروع دوره‌ی جدیدی از زندگی می‌پردازند.
  • فعالیت‌های روحانی و معنوی: مانند دعا، خواندن شعرها و نوشتن خاطرات.

به طور کلی، جشن سال نو در کمپ ترک اعتیاد، زمانی است که افراد با هم از تجربیات گذشته خود یاد می‌گیرند و با امید به آینده، به سوی رهایی و بهبود پیش می‌روند.