خدمات مرکز

مرکز و کمپ ترک اعتیاد امید رهایی راگا در تمامی ایام سال به صورت شبانه روزی و همچنین در روزهای تعطیل ، آماده پذیرش و بستری بیماران و خدمت رسانی به آن ها می‌باشد.

این مجموعه خدمات گسترده‌ای در خصوص ترک اعتیاد  به بیماران خود ارائه می‌دهد که به صورت کلی شامل: خدمات ترک اعتیاد ، روانپزشکی ، مشاوره و روان شناسی ، بستری بیماران و در آینده ای نزدیک خدمات نوروفیدبک ، کلینیک دندانپزشکی و ترک نیکوتین خواهد کرد.  این خدمات به صورت مشاوره (تلفنی و حضوری بصورت رایگان ) خدمات بستری به بیماران عزیز ارائه می‌گردد.
روند درمان و ترک اعتیاد به صورت بستری در این مرکز به ترتیب شامل : مشاوره قبل از بستری ، پذیرش و تشکیل پرونده ، ویزیت پزشک فنی و تایید پذیرش ، تست کیت وآزمایشات اولیه ، تشخیص نهایی نوع مواد مصرفی ، معرفی به بخش فیزیکی و بستری و مراقبت های پرستاری در دوره سم زدایی و بخش عمومی
روند ترک اعتیاد در زمان بستری: حضور در جلسات فردی و گروهی روانشناس ، حضور در جلسات آموزشی ترک اعتیاد ، کتابخوانی ، مشاوره خانواده و حضور در جلسه مشاوره اعتیاد ، برگزاری جشن ترخیص و در نهایت دوره درمان پس از ترخیص می باشد.
پذیرش اولیه بیمار در یک زمان یک ساعته در دفتر مرکز ترک اعتیاد راگا انجام می شود و این امر خیلی برای خانواده و بیمار زمان بر نخواهد بود .
کیفیت خدمات ، همدلی و همراهی: کمپ ترک اعتیاد امید رهایی راگا  با کادری مجرب و متخصص همواره تلاش کرده است تا خدمات خود را در بالاترین سطح کیفی و کمی و با احترام بسیار در شأن و منزلت بیمار و در جهت بهبود بیماری وی ارائه دهد.